Dobrí chlapci sú úplne v pohode a tí zlí aj tak nezavolajú

Autor: Lena Srame | 28.12.2015 o 19:58 | (upravené 28.12.2015 o 20:26) Karma článku: 4,71 | Prečítané:  233x

Nízke, vysoké, mladé, staré, krásne, škaredé, skromné či okázalé. Všetky by sme vraj chceli zlých chlapcov.. nie je to celkom pravda a keď už sme pritom.. No no no.. načo?   

Teraz sa zrejme zamyslela každá slečna či pani a spomenula si na meno kolíka z minulosti, ktorý sa stal výrazným medzníkom v jej živote. A po jeho krátkom či dlhšom, v každom prípade ničivom účinkovaní v jej existencii sa časová os žitia zmenila na jednoduchú priamku s jediným bodom - pán XY:  a všetko čo sa udialo, bolo pred XY a po XY.

A to bol určite zlý chlapec, ktorý bol vlastne práve preto ten najlepší. Bol to presne ten, ktorého číslo viete naspamäť doteraz, ten, ktorý bol vždy úspešný a nad vecou ale hlavne bez citov. Chceli sme, aby bol ten, ktorý nás pozve do kina, povie, že ešte nikdy k nikomu necítil to čo k nám, prípadne zaklope 14.2. na naše dvere s nejakým šialeným vyznaním a kvietkom medzi zubami. Ale keďže to nikdy neurobil, miliónkrát sme prosili najvyššiu moc, aby sme sa ocitli vo filme Eternal sunshine v hlavnej úlohe, alebo si aspoň želali horšiu pamäť. Žiaľ, spomienky ostávajú a antiginkgo sa nepredáva. Preto je v tomto prípade najlepším liekom prevencia: vždy, keď sa naskytne príležitosť, vyhnúť sa takému jedincovi oblúkom. Dá sa to vôbec? A ozaj, ako vlastne vyzerá?  

Jeho vizuálna podoba sa mení, pretože, prirodzene, kráča s dobou a módou. Nedá sa teda presne určiť, ako ho bezpečne rozpoznáte. A dnes už vôbec nie, v dobe ulízaných vlasov, bradatých mladíkov a okuliarnikoch na bicykloch bez prehadzovačky (nemyslím vlasovej :)). Existuje však jednoduchá finta: stopercentne ho zachytíte v miestnosti plnej rôznych druhov pánov. On bude totiž jediný, ktorý sa vám zapáči. Bude sedieť zrejme bez ženy alebo dievčaťa a okolo neho bude veľa veselých ľudí a všetci budú piť pivo. A vás si nevšimne.

Na tisíc percent sa ozve váš vnútorný hlas ako pud sebazáchovy, lebo toto sa predsa nestalo prvýkrát. A bude kričať: "Tohto si chcem zobrať domov!" V tomto prípade ihneď zaraďte spiatočku a choďte domov sama. Dajte si víno a zabudnite na všetko, čo ste v ten večer videli. Potom vám zlovestne pípne telefón a cez whatsappohangoutsoviberový kanál vám napíše dobrý chlapec. A tu je ten bod!

Dobrý chlapec nemusí byť vždy ten ochotný kolega s mapami pod pazuškami, ktorý vás odprevadí z Petržalky do Karlovky, lebo to má po ceste, pričom býva v Ružinove. Je to človek, ktorý s vami v prípade online komunikácie konverzuje súvisle, bez prestojov, používa emotikony, pozdraví sa na začiatku a na konci sa rozlúči. Je to muž, ktorého keď zbadáte, je vám príjemne bez toho, aby ste na to mali dôvod. Je to človek, ktorému zavoláte po party a hodinu mu viete vykladať čo všetko ste povyvádzali. Je to osoba, ktorá bude s vami ako jediná upratovať spúšť, ktorú po sebe zanechal prasknutý radiátor. Okrem toho pekne vonia, vždy tu bude pre vás, vadia vám ženy, ktorým sa páči a nikdy nezabudne na vaše narodeniny. A vedeli by ste ho pomilovať.

Takže ak máte niekoho takého v blízkosti, možno je to ten váš dobrý chlapec, ktorý je naozaj úplne v pohode. Tak si ho užite, kým sa neobjaví lepšie dievča, ako ste vy... A čo s tým zlým? Objednajte mu na tajňáša ďalšie pivo pre dobrý pocit, že ste sa akože stretli a potom choďte na to vínečko. A nič si nevyčítajte, však aj tak by nezavolal... :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Rusko straší presunom flotily, Európa sa bojí konfliktu

Podľa odborníkov ide skôr o demonštráciu sily ako o reálnu hrozbu. Rusi si chcú posilniť pozíciu v Sýrii.

KOMENTÁRE

Všetko, čo pôsobí ako hrozba, sa môže zísť

Nie je premiér Fico vlastne komplimentom pre EÚ?

TECH

Keď telefonujete, neťukajte do klávesnice. Hackeri vás prečítajú

Ťukanie môže odhaliť konkrétne tlačidlá.


Už ste čítali?